Featured programs


Naše akce


POTOP. PIEŚŃ O KOŃCU ŚWIATA Teatr Gdynia Główna 23 Říj. 19:00
Podnoszą się wody wzbierają fale. Pani Halina Pigułowa, Ta Która Wie przepowiada potop. Zdarzenia obudzą Bestię, która wynidzie. Zanim to się stanie. Śniący muszą wyśnić swoje sny…

ŚPIĄCA KRÓLEWNA Teatr Gdynia Główna 24 Říj. 12:00
Teatr Stacja Szamocin ponownie na deskach Teatru Gdynia Główna. W nowej odsłonie powraca spektakl „Śpiąca Królewna” w reżyserii Luby Zarembińskiej. To przedstawienie dla widzów od lat 3 zachwyci nawet najbardziej wybrednego smakosza małych form teatralnych.
I... JAKOŚ TO BĘDZIE! Teatr Gdynia Główna 29 Říj. 19:00
Spektakl to to rozpisana na dwoje aktorów interpretacja polskiej epopei narodowej "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza.


I... JAKOŚ TO BĘDZIE! Teatr Gdynia Główna 30 Říj. 19:00
Spektakl to to rozpisana na dwoje aktorów interpretacja polskiej epopei narodowej "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza.
ZUCHWAŁA HISTORIA Z ZAKURZONEJ PÓŁKI Teatr Gdynia Główna 31 Říj. 12:00
W Krainie Poczytności, czyli świecie zamieszkanym przez książki, drgają kartki i trzęsą się ze strachu grzbiety. Bezlitosny i zyskujący popularność Tyran nawołuje do zniszczenia wszystkich dzieł o dobrym zakończeniu. Czy ktoś zdoła mu się przeciwstawić i przywrócić ład w krainie słowa?

PRÓBY JÓZEFA K. wg "Procesu" Franza Kafki Teatr Gdynia Główna 6 Lis. 19:00
W adaptacji Ewy Ignaczak tytułowy proces jest ostatnim momentem, w którym K. może odmienić swoje życie. Jednak zamiast tego staje się jeszcze bardziej egocentryczny, interesowny, niesamodzielny i powierzchowny. Czy sytuacja aresztowania wywoła w nim jakąkolwiek refleksję na temat jego płaskiej i „letniej” egzystencji?

DZIELNY KAPITAN AHAB insp. MOBY DICKIEM Hermana Melville'a Teatr Gdynia Główna 7 Lis. 12:00
Awanturnicza podróż morska! Porywająca opowieść przeniesie widzów na pokład statku, którym wspólnie przemierzymy niespokojne odmęty mórz.

TEOHIPHIP - wg „Podróży 20” z „Dzienników gwiazdowych” Stanisława Lema Teatr Gdynia Główna 13 Lis. 19:00
Naprawić, oczyścić, wyregulować i przede wszystkim uporządkować historię człowieka! Właśnie takie są główne cele programu TEOHIPHIP, czyli Telechronicznej Optymalizacji Historii Powszechnej Hyperputerem, którego szefem w XXVIII wieku zostaje gwiezdny podróżnik - Ijon Tichy.
TEOHIPHIP oraz Kongres Futurologiczny - Bilet na dwa spektakle Teatr Gdynia Główna 13 Lis. 19:00
PROMOCJA! Obejrzyj dwa spektakle oparte na prozie Stanisława Lema w jeden weekend! 13.11.2021 o godz. 19:00 "TEOHIPHIP" wg "Podróży 20" z "Dzienników gwiazdowych" w reżyserii Grzegorza Kujawińskiego oraz 14.11.2021 o godz. 18:00 "Kongres futurologiczny" w reżyserii Idy Bocian. Cena biletu na dwa spektakle to 60 zł za bilet normalny (normalna cena pojedynczego biletu to 40 zł - oszczędzasz 20 zł) oraz 50 zł za bilet ulgowy (cena normalna pojedynczego biletu to 35 zł - oszczędzasz 10 zł). ZAPRASZAMY


BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google