Besondere Programme


Unsere Programme


DZIELNY KAPITAN AHAB insp. MOBY DICKIEM Hermana Melville'a Teatr Gdynia Główna 29 Sept. 12:00
Awanturnicza podróż morska! Porywająca opowieść przeniesie widzów na pokład statku, którym wspólnie przemierzymy niespokojne odmęty mórz.

CHŁOPEM I BABĄ STWORZYŁ NAS BÓG Teatr Gdynia Główna 29 Sept. 19:00
Koncert komediowo-romantyczny w wykonaniu Marka Sadowskiego, Małgorzaty Burjan oraz Patryka Skarbka
Tchórz! (…odważna tragikomedia) Teatr Gdynia Główna 4 Okt. 20:00
„Tchórz” to niekonwencjonalny spektakl stawiający bezkompromisową diagnozę aktualnej kondycji współczesnego człowieka za pomocą nietypowych narzędzi – humoru i ironii. Ta odważna tragikomedia stanowi także celne studium depresji.


BAJKA O KSIĘŻNICZCE POPI I SMOKU TARABISTRAKU Teatr Gdynia Główna 6 Okt. 12:00
Jak znaleźć ukochanego, który pojawia się tylko w snach i jakim sposobem pokonać mocarnego smoka Tarabistraka? Na te pytania będzie musiała znaleźć odpowiedź księżniczka Popi, główna bohaterka Bajki o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku. Dzielna i odważna księżniczka przemierzy świat w poszukiwaniu swojego wyśnionego ukochanego, księcia.
BAJKA O BAJCE. SZCZĘŚLIWY KONIEC - PREMIERA Teatr Gdynia Główna 12 Okt. 17:00
„Bajka o bajce. Szczęśliwy koniec” to trzecia i ostatnia część historii opowiadającej burzliwe losy księcia Pipo i księżniczki Popi.

BAJKA O BAJCE. SZCZĘŚLIWY KONIEC - PREMIERA Teatr Gdynia Główna 13 Okt. 12:00
„Bajka o bajce. Szczęśliwy koniec” to trzecia i ostatnia część historii opowiadającej burzliwe losy księcia Pipo i księżniczki Popi.

PRÓBY JÓZEFA K. wg "Procesu" Franza Kafki Teatr Gdynia Główna 19 Okt. 19:00
W adaptacji Ewy Ignaczak tytułowy proces jest ostatnim momentem, w którym K. może odmienić swoje życie. Jednak zamiast tego staje się jeszcze bardziej egocentryczny, interesowny, niesamodzielny i powierzchowny. Czy sytuacja aresztowania wywoła w nim jakąkolwiek refleksję na temat jego płaskiej i „letniej” egzystencji?

BAJKA O BAJCE. SZCZĘŚLIWY KONIEC. Teatr Gdynia Główna 20 Okt. 12:00
„Bajka o bajce. Szczęśliwy koniec” to trzecia i ostatnia część historii opowiadającej burzliwe losy księcia Pipo i księżniczki Popi. W spektaklu śledzimy ich podróż po Krainie Do Której Nikt Nigdy Nie Chodzi i wizytę w Bibliotece prowadzonej przez Białego Szczura, gdzie bohaterowie spróbują przeczytać Księgę Swojego Życia.
DZIELNY KAPITAN AHAB insp. MOBY DICKIEM Hermana Melville'a Teatr Gdynia Główna 27 Okt. 12:00
Awanturnicza podróż morska! Porywająca opowieść przeniesie widzów na pokład statku, którym wspólnie przemierzymy niespokojne odmęty mórz.


Kalender


Veranstaltungsorte


Größere Landkarte

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google