Polecamy


Wydarzenia


CHŁOPEM I BABĄ STWORZYŁ NAS BÓG Teatr Gdynia Główna 8 paz. 19:00
Koncert komediowo-romantyczny w wykonaniu Marka Sadowskiego, Małgorzaty Burjan oraz Patryka Skarbek -Tłuchowskiego

DZIELNY KAPITAN AHAB insp. MOBY DICKIEM Hermana Melville'a Teatr Gdynia Główna 9 paz. 12:00
Awanturnicza podróż morska! Porywająca opowieść przeniesie widzów na pokład statku, którym wspólnie przemierzymy niespokojne odmęty mórz.
CHŁOPEM I BABĄ STWORZYŁ NAS BÓG Teatr Gdynia Główna 9 paz. 18:00
Koncert komediowo-romantyczny w wykonaniu Marka Sadowskiego, Małgorzaty Burjan oraz Patryka Skarbek -Tłuchowskiego


SANATORIUM na podstawie prozy Brunona Schulza Teatr Gdynia Główna 15 paz. 19:00
Widzowie, wraz z Jakubem wybiorą się w podróż do tego osobliwego i położonego na uboczu rzeczywistości przybytku, w którym pobyt stanie się wędrówką po własnej pamięci i wyobraźni. Tutaj granica między rzeczywistością a urojeniem nie ma żadnego znaczenia; wszystko jest potencjalnością, która umożliwia ucieczkę od rutyny i szarości.
BAJKA O KSIĘŻNICZCE POPI I SMOKU TARABISTRAKU Teatr Gdynia Główna 16 paz. 12:00
Jak znaleźć ukochanego, który pojawia się tylko w snach i jakim sposobem pokonać mocarnego smoka Tarabistraka? Na te pytania będzie musiała znaleźć odpowiedź księżniczka Popi, główna bohaterka Bajki o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku. Dzielna i odważna księżniczka przemierzy świat w poszukiwaniu swojego wyśnionego ukochanego, księcia.

ZUCHWAŁA HISTORIA Z ZAKURZONEJ PÓŁKI Teatr Gdynia Główna 23 paz. 12:00
W Krainie Poczytności, czyli świecie zamieszkanym przez książki, drgają kartki i trzęsą się ze strachu grzbiety. Bezlitosny i zyskujący popularność Tyran nawołuje do zniszczenia wszystkich dzieł o dobrym zakończeniu. Czy ktoś zdoła mu się przeciwstawić i przywrócić ład w krainie słowa?

KONGRES FUTUROLOGICZNY Stanisława Lema Teatr Gdynia Główna 29 paz. 19:00
Jak odróżnić ułudę od rzeczywistości? Czy obudzenie się z koszmaru oznacza ostateczny powrót do prawdziwego życia? Właśnie na takie pytania i dylematy będzie musiał znaleźć odpowiedź Ijon Tichy, gwiezdny podróżnik i prelegent Kongresu Futurologicznego. Mężczyzna oszołomiony silnymi środkami halucynogennymi trafi do świata, gdzie teraźniejszość wydaje się zbyt idealna.

DLACZEGO NIE LECIMY DO GWIAZD? Teatr Gdynia Główna 30 paz. 12:00
Spektakl Grzegorza Kujawińskiego zaprosi widzów do interaktywnej i fascynującej podróży gwiezdnej i śledzenie losów charakternych astronautów. Opisana z humorem i pełna przygód oraz nawiązań do popularnych książek i filmów podróż udowodni też, że nawet w pustce międzygwiezdnej nie można zapomnieć o całkiem ludzkich przywarach.
RODZANICE Teatr Gdynia Główna 5 lis. 19:00
na motywach "Kraboszek" Barbary Piórkowskiej


BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google