Besondere Programme


Unsere Programme


TEOHIPHIP - wg „Podróży 20” z „Dzienników gwiazdowych” Stanisława Lema Teatr Gdynia Główna 4 Dez. 18:00
Naprawić, oczyścić, wyregulować i przede wszystkim uporządkować historię człowieka! Właśnie takie są główne cele programu TEOHIPHIP, czyli Telechronicznej Optymalizacji Historii Powszechnej Hyperputerem, którego szefem w XXVIII wieku zostaje gwiezdny podróżnik - Ijon Tichy.

DOJRZEĆ DO DZIECIŃSTWA wg prozy Brunona Schulza Teatr Gdynia Główna 10 Dez. 19:00
Historia Józefa, który „dojrzewa do dzieciństwa” budując własną mitologię z obrazów wczesnych lat dziecięcych, zawieszonych między jawą a snem, tworząc nadświaty, przestrzeń magiczną i wierząc, że wszechmoc marzenia pozwoli kreować świat od nowa, dokonywać nowe jego stworzenie.
RYBAK I GENIUSZ Teatr Gdynia Główna 11 Dez. 12:00
Opowieść o Rybaku i Geniuszu to historia pełna niezwykłych zagadek oraz przygód, w której elementy ze świata rzeczywistego mieszają się z magiczną baśniowością, pobudzając wyobraźnię widza w każdym wieku.


Ausverkauft RODZANICE Teatr Gdynia Główna 17 Dez. 19:00
na motywach "Kraboszek" Barbary Piórkowskiej
DLACZEGO NIE LECIMY DO GWIAZD? Teatr Gdynia Główna 18 Dez. 12:00
Spektakl Grzegorza Kujawińskiego zaprosi widzów do interaktywnej i fascynującej podróży gwiezdnej i śledzenie losów charakternych astronautów. Opisana z humorem i pełna przygód oraz nawiązań do popularnych książek i filmów podróż udowodni też, że nawet w pustce międzygwiezdnej nie można zapomnieć o całkiem ludzkich przywarach.

BILET PREZENT - VOUCHER DO TEATRU GDYNIA GŁÓWNA ważny do 30 czerwca 2023 Teatr Gdynia Główna 6 Jan. 19:00
Idealny prezent! Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu Vouchera, który jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków dla swoich bliskich.

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google