Kup bilety


 

Kalendarz


TEOHIPHIP oraz Kongres Futurologiczny - Bilet na dwa spektakle

PROMOCJA! Obejrzyj dwa spektakle oparte na prozie Stanisława Lema w jeden weekend! 13.11.2021 o godz. 19:00 "TEOHIPHIP" wg "Podróży 20" z "Dzienników gwiazdowych" w reżyserii Grzegorza Kujawińskiego oraz 14.11.2021 o godz. 18:00 "Kongres futurologiczny" w reżyserii Idy Bocian. Cena biletu na dwa spektakle to 60 zł za bilet normalny (normalna cena pojedynczego biletu to 40 zł - oszczędzasz 20 zł) oraz 50 zł za bilet ulgowy (cena normalna pojedynczego biletu to 35 zł - oszczędzasz 10 zł). ZAPRASZAMY

PROMOCJA! Obejrzyj dwa spektakle oparte na prozie Stanisława Lema w jeden weekend! 13.11.2021 o godz. 19:00 "TEOHIPHIP" wg "Podróży 20" z "Dzienników gwiazdowych" w reżyserii Grzegorza Kujawińskiego oraz 14.11.2021 o godz. 18:00 "Kongres futurologiczny" w reżyserii Idy Bocian . Cena biletu na dwa spektakle to 60 zł za bilet normalny (normalna cena pojedynczego biletu to 40 zł - oszczędzasz 20 zł) oraz 50 zł za bilet ulgowy (cena normalna pojedynczego biletu to 35 zł - oszczędzasz 10 zł). ZAPRASZAMY

 

13 listopada 2021 o godz. 19:00

„Teohiphip” wg „Podróży 20” z „Dzienników gwiazdowych” Stanisława Lema

Scenariusz: Ewa Ignaczak

Reżyseria: Grzegorz Kujawiński

Obsada: Marek Kościółek, Bartłomiej Sudak, Krystian Wieczyński

Światło: Kajetan Tomaniak

Naprawić, oczyścić, wyregulować i przede wszystkim uporządkować historię człowieka!

Właśnie takie są główne cele programu TEOHIPHIP, czyli Telechronicznej Optymalizacji Historii Powszechnej Hyperputerem, którego szefem w XXVIII wieku zostaje gwiezdny podróżnik - Ijon Tichy. Zapraszamy do uczestnictwa w burzliwym rozliczeniu i podsumowaniu efektów tego projektu w ramach Ósmego Światowego Kongresu Futurologicznego. Dyskusja naukowców ujawni katastrofalne porażki tego szeroko zakrojonego programu i równie tragiczne sposoby ich poprawek, pojawią się też próby znalezienia winnych i ich sprawiedliwego ukarania. Nie będzie to jednak łatwe, bo jak zdyscyplinować kogoś za nieprzemyślaną ewolucję ziemskich zwierząt?
Spektakl Grzegorza Kujawińskiego stanie się fascynującą podróżą przez historię ludzkości, odpowie na pytanie, dlaczego nasza historia wygląda tak, a nie inaczej i w przekonujący sposób pokaże, czym grożą zabawy w Boga.

 

14 listopada 2021 godz. 18:00

„Kongres futurologiczny” Stanisława Lema

Scenariusz: Ewa Ignaczak

Reżyseria: Ida Bocian

Obsada: Marek Kościółek, Bartłomiej Sudak, Krystian Wieczyński

Światło: Marzena Chojnowska

Muzyka: algorytmy TrueGrid A-100 oraz AcidMachine2

 

Jak odróżnić ułudę od rzeczywistości? Czy obudzenie się z koszmaru oznacza ostateczny powrót do prawdziwego życia?
Właśnie na takie pytania i dylematy będzie musiał znaleźć odpowiedź Ijon Tichy, gwiezdny podróżnik i prelegent Kongresu Futurologicznego. Mężczyzna oszołomiony silnymi środkami halucynogennymi trafi do świata, gdzie teraźniejszość wydaje się zbyt idealna. Tichy wyruszy więc w podróż pomiędzy jawą i snem w rozpaczliwej próbie dotarcia do prawdy. W trakcie swojej wyprawy odwiedzi światy, gdzie problemy społeczne udało się rozwiązać w sposób radykalny i będzie kuszony nową rzeczywistością. Bo może nie warto kwestionować przejmującego szczęścia, nawet jeśli wywołano je w sposób sztuczny?
Spektakl Idy Bocian wciągnie widzów w hipnotyczną wyprawę prelegenta Kongresu i zachęci do wspólnego podważania wytworów naszej ludzkiej percepcji.

 

Bilet upoważnia do wstępu na dwa spektakle jeden 13 listopada o godz. 19:00, drugi 14 listopada o godz. 18:00.

ZAPRASZAMY!!!

miejsce


Teatr Gdynia Główna Plac Konstytucji 1
81-354 Gdynia
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google